Kamarádka mi donesla malé okrasné dýně, což mi udělalo velkou radost. Už dlouho jsem chtěla vyzkoušet tyhle krásné svícny, které jsou úžasnou podzimní dekorací, ale zároveň vlastně nic nestojí. Stačí pár čajových svíček a chvilka vykrajování. 

Pro každé roční období mám krabici oblíbených dekorací, takže jsem navíc sáhla i po svícnech a lucernách, které se barevně a stylově hodí. Například lucernu se stromem Broste Barti už mám dlouhé roky a je to srdeční záležitost. Ratanovou jsem koupila v létě v Hornbachu a ta ďubkovaná je značky Clayre&Eef. Velké žaludy jsem ulovila loni na Westwingu (značka Miloo Home) a ty malé nasbíral náš nejmenší, přírodou posedlý objevitel. Po cestě alejí za tatínkem do práce mu padly do oka a já se nedivím, jsou krásné. Podnos je z HM a kupovala jsem ho kvůli nerozbitnosti. Syn si rád vše osahá:). Dcera je teď doma nemocná a vše sledovala z gauče, ale prý se mi moc povedly fotky:).


Nechte se inspirovat a užívejte podzim!Těch fotek je až moc, já vím. Ale ono se to dobře fotí:). Dejte vědět, jestli je zkusíte taky.

L.