… na prahu domu 🙂Včera pozdě odpoledne mě mé vnitřní já uprosilo, abych šla aspoň na chvíli tvořit. 

Výsledkem je podzimní výzdoba u vchodu do domu – kromě podzimního věnečku, který už jsem dělala dřív (líbí se mi i v té „nečerstvé“ podobě, je v něm teď více podzimní melancholie :-)), jsem osadila podzimními astrami, maceškami, drátovcem a vřesem plechovou vaničku. 

Nové obyvatele dostaly i truhlíky na spodním okně u vchodových dveří (vřesy, macešky, klikva), doplněné o milovanou keramiku (krásnou andělku mi vyrobila Renča, domečkový zápich a keramická srdíčka mám od Pavly – Lavender, květinové zápichy ve vaničce a keramické ptakoše pak od Zuzky Morkusovic). 

A když už jsem byla v tom kreativním rozpoložení, vzala jsem to i z druhé strany domu, tj. u terasy – starší podzimní věnec jsem našla v garáži (ještě plánuji trochu oživit, ale i teď už se na něj dá koukat :-)), nádherné dřevěné domečky mi vyrobila má blízká dušička Stáňa, jejíž krásné a vkusné venkovské bydlení obdivuji pokaždé, když ji v jejím milém a přátelském království navštívím 🙂

Vše doplněné okrasnými dýněmi od mamky, „minijablíčky“ z jeřábu tečkovaného z vlastní zahrádky, kaštánky, které sbíráme každý všední den s dětmi po cestě do školy/školky a kukuřicemi, které mi přinesla Viki z procházky po sklizeném poli za námi.

 


A stihla jsem při tom všem i zrušit všechny balkónovky, uklidit prázdné truhlíky a květináče, zamést před domem a umýt jedno (to spodní) okno 🙂 A jak dobře se pak usínalo… víc to své já musím poslouchat .-)

Mějte krásný zbytek neděle

A.