Protože je demineralizovaná voda fyzikálně zbavená všech minerálů. To znamená, že při jejím použití nemusíte umytý povrch osušovat, a přesto nevznikají šmouhy ani skvrny. Ušetříte tak spoustu času. A navíc? Navíc se následně nečistoty mnohem hůře usazují a vyčištěné povrchy tak zůstanou čisté delší dobu.

Pokud pro mytí oken, žaluzií či čištění fotovoltaických panelů používáte demineralizovanou vodu, nepotřebujete přidávat žádné chemické přípravky. Šetříte tak životní prostředí i svůj čas, protože povrchy pak nemusíte oplachovat čistou vodou.

A jak takovou demineralizovanou vodu získat?

Demineralizovaná voda se vyrábí reverzní osmózou. Společnost SAUBERPRO Cleaning vyvinula unikátní přístroj pro reverzní osmózu REVO SP7. Tento přístroj také využívá při mytí oken, mytí fasád, žaluzií, fotovoltaických panelů a dalších povrchů. Je to jediná firma poskytující profesionální čištění venkovních žaluzií v České republice.

Ať už potřebujete jednorázové mytí oken nebo hledáte někoho pro pravidelné mytí, společnost SAUBEPRO Cleaning je tím pravým partnerem. Díky svému přístroji vyrobí demineralizovanou vodu přímo na místě. Na přístroj mají napojeny kartáče, ze kterých tryská voda přímo na znečištěný povrch. Protože používají teleskopické karbonové násady, dosáhnou až do výšky třetího patra bez využití plošin, lešení či horolezce. Horolezce využívají pro mytí oken výškových budov nebo pro špatně přístupná okna.

Využijte profesionály na mytí oken demineralizovanou vodou i klasicky rozmývákem a stěrkou. Ušetříte svůj čas a výsledek bude stát za to.