když chcete váš domov trochu ochladit.
Venku vedro, všimli jste si? Dnes a zítra 38, tak se konečně trochu ohřejeme. Jediné plus je, že se nemusí sekat zahrada. Není totiž tráva.
Osobně si na ubrusy vůbec nepotrpím, vždycky mi ke štěstí stačil běhoun, nebo dřevěná kulatina uprostřed stolu. Ale lněné ubrusy se mi líbí už delší dobu. Hlavně na slavnostní příležitosti typu Vánoc. Pak stačí svíčky a milá atmosféra je na světě.

Betonový kulatý květináč

Jenže takový lněný ubrus není žádná levná sranda a kupovat ho jen pro otestování se mi nechtělo. Takže zkouška. Inspirovala mě jedna fotka na pinterestu, kde bylo zřejmé, že místo ubrusu je na stole povlečení! Jako mohli ty knoflíky otočit, no. Tak jsem to zkusila taky.

Tadááá:

Lněný povlak na peřinu aka super lněný ubrus. Modré polštáře a beton, ten musí být. Vydrželo jen chvilku, než přišli chlapi domů. Povlak na peřinu jsem zase uklidila, aby si nemysleli, že mi už dočista hráblo. Že bych si třeba na stole chtěla ustlat…

Betonový květináč s podtáckem

Atmosféra, kterou z fotek vidíte se mi líbí a plánuji nákup lněného ubrusu, máte někdo tip, kde sehnat pěkný a kvalitní?