Tak jo, nevydržím to. Chtěla jsem ještě počkat, než to tady vytroubím, ale nejde to. Ty fotky jsou totiž tak úžasné, že si jich sem alespoň pár musím dát hned.

Poprosila jsem totiž Janču Lady Tatooch o nafocení pár mých batohů, které bych chtěla mít ve stálé nabídce. No, stálé, jak se to vezme, zrovna této japonské látky mám zatím jen limitované množství, ale na pár batůžků to bude.

A toto jsou první vlaštovky, které mi Janča poslala a já jsem naprosto u vytržení. A nadávám si, že jsem do toho nešla už dávno. Protože takhle batoh vypadá najednou nějak reálněji, strašně moc se mi tohle focení venku líbí a moje cesta k němu je a bude nejspíš nekonečná. Koleje mě úplně dostaly, no a pak ten žlutý vratič, louka s krvavci a na závěr božský Jančin pesan - je to teď tak trochu můj lék proti stresu posledních dnů a projíždím je pořád dokola. 

A já teď honem honem dokončuji poslední z pěti batohů, které chci Janči ještě k nafocení poslat, a pak asi prasknu napětím a těšením se na další fotky. 

Vzory zatím neprozradím, snad jen to že budou ještě další dva s černou koženkou, jeden tmavomodrý, jeden tmavě šedý a jeden pudrový. Těšíte se? Já moc.

Jani, díky, jsi prostě skvělá ...