Opravdu se nemusíte vzdát aktivního způsobu života, i když vaše mrně ještě neběhá. Užívejte si turistiky i nadále, pouze s sebou přiberte kolečka. Pokud vaše dítko dokáže i samo sedět, jsou to právě sportovní kočárky, které umožní podnikat společné výlety kamkoliv celé rodině. Pokud se rozhodnete vybírat sportovní kočárek v eshopu zelenazirafa.cz, můžete se těšit na sportovní kočárek v moderním provedení. Možná ale dáte přednost kombinovanému kočárku Kunert Rotax. Jeho zakoupením získáte nejen hlubokou korbu, ale také sportovní nástavbu. Základem je samozřejmě podvozek s koly. Výhodou dětského kočárku Kunert Rotax je také skvělá výbava – taška na pleny, pláštěnka, moskytiéra a držák na láhve. Úžasným a nezbytným doplňkem, který získáte v ceně kočárku, je autosedačka. Koupí kočárku Kunert Rotax tedy rozhodně neprohloupíte.

Když se řekne sportovní kočárek

Možná se přece jen rozhodnete pro sportovní kočárek, který umožňuje dítěti dokonalý výhled, neboť má většinou sedačku směrem od toho rodiče, který kočárek tlačí. Sportovní kočárky disponují stabilní, odlehčenou konstrukcí rámů a mohou tak jezdit i v náročném terénu. Sportovní kočárky z eshopu zelenazirafa.cz, stejně jako dětské kočárky Kunert Rotax, dětské kočárky Kunert Romantic, dětské kočárky Kunert Mila, dětské kočárky Riko Basic, dětské kočárky Riko Piano, dětské kočárky Baby Merc Faster 3 Style, dětské kočárky Baby Merc zipy Q nebo dětské kočárky Adbor Ottis Gold splňují ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky pro prodej v Evropské unii.

Dokonalá elegance

Na bezpečnost kočárků, které můžete zakoupit v eshopu zelenazirafa.cz je kladen maximální důraz. A to i v případě, že se jedná o moderní kočárky pro dvojčata. I ony se vyznačují pohodlným provedením a především bezpečností. Pokud hledáte dokonalou eleganci, zvolte elegantní kombinovaný kočárek Adbor Ottis Gold 2019 s moderním zlatým hliníkovým rámem. Budete nadšeni!