Mít pořád kontrolu nad okolím a dohlédnout co nejdál. Když se setmí, tak nám s podobným úkolem pomůže kvalitní baterka, na kterou je spolehnutí, ať už jste kdekoliv. Malá a skladná, ale také lehká a současně výkonná, taková by měla být pomocnice, která vás bude provázet na procházky do přírody, ale také na víkend strávený na chatě. A když bude mít dodavatel elektřiny poruchu? Potom je takový předmět vlastně k nezaplacení. Tma vás už nikdy nepřekvapí, silný světelný tok je velkou výhodou pro každou situaci, která může nastat.

Hodí se do každého prostředí

Dosvítí až do vzdálenosti 230 metrů, nenechá vás tedy o samotě ani na lesní cestě, kterou ještě příliš neznáte. Výbornou zprávou je i tělo z hliníku, díky němuž je svítilna vhodná i na řadu outdoorových aktivit. Déšť, mlha nebo další nepřízeň počasí už nikoho nepřekvapí, protože silná baterka si poradí v každých podmínkách. Díky praktickému klipu na zavěšení ji můžete mít i na opasku, nebudete ji tedy hledat na dně turistického batohu a bude tak vždy po ruce. A co otázka dobíjení? Je jasné, že při outdoorových aktivitách není dostupná elektrická zásuvka. Tohle se dá ale velmi snadno vyřešit powerbankou a majitelé osobního vozu určitě využijí v případě potřeby i autoadaptér. Sečteno a podtrženo, výborný dosvit, spolehlivost, ale také přepínání mezi světelnými režimy.

Čeká na vás i více režimů svitu

Jednoduché přepínání pouhým stiskem tlačítka! Žádné nastavování a čekání, světelný tok lze změnit prakticky hned. Světelný výkon až 375 lumenů mluví za vše a plně nabitá baterka vydrží svítit až čtyři hodiny na nejvyšším stupni. Pokud je ale vaší prioritou hlavně výdrž, přepněte na úsporný výkon a bude s vámi až patnáct hodin. Více informací k podobnému tématu hledejte na cel-tec.cz!