…pro mě i pro vás:-).

Obchod Bella Rose asi nemusím nikomu představovat, natož nadšencům bydlení, dekorací a příjemné atmosféry doma vůbec.

Byla jsem spolu s dalšími blogerkami přizvána do soutěže o nejlepší styling kruhového svícnu. Blíží se advent a pro mnohé ten nejhezčí čas v roce, který se zároveň pojí se zdobením interiéru a k tomu neodmyslitelně patří i svíčky a svícny.

A protože tento svícen značky IB Laursen je kruhový a navíc na 4 svíčky, je logické, že letos to bude právě ten náš adventní, kde zanedlouho zapálíme první svíčku.

 

 

 

Svícen ale můžete využít i během roku, nejen  o Vánocích, třeba jako kruh, který, když ho otočíte a zavěsíte, nazdobíte tím, co právě roste, máte tak celoroční dekoraci v několika variantách.

 

 

Výherce soutěže vybere porota v čele s majitelkou Martinou, ale pokud bych to byla náhodou já:-), jeden z těch, co zde zanechá komentář, může získat poukaz na nákup v obchodě www.bellarose.cz v hodnotě 1000,- Kč. 

Takže pravidla souhrnně:

  • v komentářích mi napište, co byste si na stránkách bellarose.cz vybrali a jak byste si doma vykouzlili tu pravou vánoční náladu
  • pište do půlnoci 27. 11. 2018
  • držte mi palce:-) a následně i sobě

Dne 28. 11. 2018 porota vyhlásí vítězný styling a v následujících dnech proběhne losování výherce z řad komentujících.

Pokud nechcete spoléhat na štěstěnu, můžete již teď získat slevu 20% na nákup v Bella Rose s unikátním kódem NORDICPASSION. Kód je aktivní od teď až do 19. 12. 2018. Tak hezké předvánoční nákupy.

Pěkný den.