Vánoce 2019 byly kouzelné. Ač vyšly krásně dlouhé prázdniny, proletěly rychlostí blesku. Ale to všichni moc dobře znáte. Svátky jsme si užili ve zdraví a s těmi nejbližšími z rodiny. Pak nás zastihla štafetová viróza, ale naštěstí až ke konci roku. To jistě také znáte. Díky tomu jsme skoro nevytáhli paty z domu. Ale to nevadí, byli jsme spolu, shlédli jsme slušné množství filmů a pohádek, pohráli jsme si s dárky...bylo to fajn. 

Náš nejmladší si svátky užil podle očekávání. Tak moc se mu líbily vánoční ozdoby, že jsem si na ty milované skleněné netroufla. Alespoň mohl zdobit také. A také nám ujídal perníkové ozdoby. Slečna si konečně mohla pořádně užít vánoční šaty od Loli Eli, já jsem si na ní vyzkoušela účes, který mě vždycky lákal. Byla nádherná. Můj muž si snad odpočinul od těžké práce... Já jsem stihla přidělat snědené cukroví, upekla jsem tradiční vánoční dort a nějaké okamžiky jsem stihla zaznamenat. 

Miluji Vánoce!
Ať se vám v roce 2020 daří. Snad ho prožijete ve zdraví a s fajn lidmi. Díky za přízeň, za milé komentáře buď tady, nebo na Instagramu