jsem se po cestě z práce zastavila v květinářství, v tom samém, ve kterém jsme si před lety objednali svatební kytici, tedy spíš já. Během vybírání a dohadování podrobností zazvonil tehdy telefon, který mi oznámil, že zemřela má babička. Jak dobré zprávy střídají ty špatné a naopak. Vybavila jsem si to právě při psaní tohoto článku.

Ale proto to nepíšu. Jezdím kolem něj do práce, je tam již mnoho let a já tam od svatby nebyla, až teď poslední dobou párkrát. No a posledně mě překvapil výběr eukalyptu, hned tři druhy. Odvezla jsem si dva z nich a hyacint, a to jsem původně jela pro nové narcisy, které neměli, jak už to tak bývá:-).

Mám eukalyptus “baby”, který v kulaté váze tvoří takového ježka. A pak druhý, který jsem naživo viděla prvně a líbí se mi moc a moc, jméno kultivaru neznám, ale jeho listy jsou větší a připomínají tvarem srdíčka. A k tomu byly za hubičku v porovnání s eukalyptem v jiném obchodě, kam chodím obvykle, kde ale nebývá vždy tak čerstvý a pěkný. Jsem nadšená a asi se stanu pravidelným zákazníkem:-). Zítra tam jedu pro kytičku na oslavu narozenin kamarádky. Už se moc těším.

V týdnu…

 

V týdnu…

V týdnu…

Srdce na dlani:-):

V týdnu…

Posílám pozdravy a přání pěkného večera.

V týdnu…