Už nás je na Corculu 250 a na Instagramu dokonce přes 3,600 tisíce! Asi Vám to nevytře zrak, ale pro mě je to vážně pocta a motivace.

Jmenovitě poděkovat a obdarovat bych chtěla všem. Zejména těm NEJ čtenářům, kteří nezapomenou u článků nechat komentář (i třeba z jediné věty). Toho si moc cením a děláte mi tím ohromnou radost.

Abyste tu se mnou ještě dlouho byli a poněvadž jíst zdravě nestačí, hlavní cenou jarní soutěže je EKOLOGICKÁ STYLOVÁ LAHEV „A5„. Neobsahuje škodlivé bisfenoly A ani S a je tak akorát do kabelky. 

Jednomu ze čtenářů za měsíc přijde poštou a ostatní se mohou těšit na tajemnou cenu útěchy.

Podmínky soutěže:
(pro ne-instagramové podmínky níže)

1) FOLLOW @stepanka_t.

2) OZNAČte v komentáři u fotky ZDE na Instagramu 3 přátelé.

3) Nepovinně pro ! větší šanci ! REPOSTněte tuto fotografii s hashtagem #FitKucharinka a označte mě na ní.

Pro NEinstagramové je podmínkou 1. sdílení odkazu na GiveAway VEŘEJNĚ na svém Facebooku a 2. follow CORCULUM.BLOGSPOT.CZ (sledování blogu přes Google tzn. Sledovat blog, NIKOLI přihlásit se k odběru vpravo nahoře). Své FB jméno a přezdívku mi napište do komentářů.

DŮLEŽITÉ
Pokud splníte všechny podmínky (budete sledovat blog přes Google, Instaram, označíte přátelé u fotky i sdílnete odkaz na FB – zařadím Vás do slosování dokonce 3x! Takže šup, šup, ať máte vyšší šanci.

Do komentářů mi můžete třeba připsat, co si myslíte o novém designu, o dnešní soutěži nebo jak se dneska máte. Doufám, že účast bude hojná a nebudu si muset nechat cenu útěchy pro sebe. ?

A abych nezapomněla, soutěžit můžete od dnešního dne až do 28. května 2017.

Mějte se krásně, dobrou náladu a hodně štěstí přeje,
Štěpánka ?