Co? Vánoce v dubnu? Ano, ty blogerské klidně celý rok. Vždyť je tak skvělé dostávat a ještě skvělejší je rozdávat. Udělejme radost sobě i druhému. Darujme ručně vyrobený dárek a radujme se nad ručním výrobkem od někoho jiného.

 

Celá tato akce je pod taktovou dvou milých blogerek. Martiny z decór blanc (rozuměj mě) a Marci z Nordicpassion.
Dnešním dnem startuje výzva pro všechny šikovné blogerky a blogery. Zanechte nám stopu v komentáři (email), buď u mě, nebo u Marci a jste automaticky zařazení do velkých blogerských Vánoc. 
Celá akce potrvá 14 dnů a poté dojde k losování, aby měl každý svého květnového Ježíška. Všichni obdrží email na svého kreativního partnera a soukromou poštou si sdělí adresy. Nepsaným pravidlem je uveřejnění článku s fotem dárku i odkazem na jeho tvůrce. Ať víme, jaké zlaté české ručičky máme v té naší blogosféře.

Je jedno jestli malujete, šijete, háčkujete, mýdlaříte nebo betonujete. Celý fór je v té radosti, kterou přeci každý balíček na vaší tváři vykouzlí.
Tak moc se těším, že snad upeču jednu várku cukroví, ať má akce pořádné grády. Tak pište, háčkujte se, sdílejte a věřím, že to ve finále budou VELKÉ BLOGERSKÉ VÁNOCE.

PS: jako, ráda vám udělám překvapení, ale myslím, že je jasné, co od decór blanc můžete čekat. No co, víte sice z čeho, ale nevíte v jaké podobě, he.