Vyhrála jsem!
Raduju se, protože já normálně nevyhrávám. Teda když něco moc chci vyhrát. Asi štěstí v lásce. Asi určitě. Smířená se svým stavem se už moc soutěží neúčastním. Hlavně na blozích, kde jdou komentáře na stovky. Naposledy jsem z hecu na bonami vyplnila formulář o předplatné časopisu Pěkné Bydlení. A vyhrála. Zatím mi nepřišlo.

Ale to pravé překvapení mě našlo na Instagramu. Když jsem si objednala světelný řetěz z Bella Rose, dala si fotku na Instagram, a tak nějak logicky fotku otagovala i BR shopem. Další den na mě jako první vyskočilo upozornění, že mě označila Šárka z Ma Maison Blanche v komentáři. Aha? Gratulovala mi k výhře. Co? Věc se má tak. Každý měsíc vybere tým BR jednu fotku z Instagramu, kde je vyfocený produkt z jejich eshopu a která má hashtag bellarosecz. Výherci je zaslán poukaz na 1000 Kč. Takže i mně.

Moc jsem neváhala a hned si shop začala procházet. Chci to. A tamto. A toto taky. Pak toho bylo už nějak moc, že jsem všechno z košíku vyházela a vrátila se k úplně první volbě. Zlatý svícen od Bloomingville. Upřímně, nevyhrát poukaz na nákup, asi bych si ho nekoupila. Takhle proč ne, že. Věděla jsem od prvního momentu, že bude skvěle ladit k betonovým stolkům. Navíc jde snadno sezónně dekorovat. A aby to nebyl jediný zlatý kousek, společnost mu dělá zlatá podložka pod hrnce Green Gate. U nás na podkafe a podčaje.

 

Mám fakt radost. Díky za dárek týme Bella Rose! A vám všem krásný pátek 13.