Tak vás opět vítám u mě na blogu a rovnou děkuji! Děkuji za Vaši přízeň, v některých případech i mnoholetou, za Vaši podporu a za každý váš hlas i zprávu, kterou jste mi napsali. A já vám dnes ukážu, co jsem vyhrála, o co se s vámi podělím a také vám řeknu, proč si myslím, že jsou tyhle soutěže pro všechny důležité. 🙂

Výhru první místa v soutěži Beautyblog Roku neberu jako samozřejmost, neberu ji na lehkou váhu a jsem zase o kousek víc motivovaná. Motivovaná tvořit takový obsah, který máte rádi. Kvalitní a užitečné kosmetické články a také přínosné a upřímné recenze. Není to klišé, když říkám, že si toho vážím a mám z toho radost… Kdo by neměl? 🙂
Letošní první ročník Beautyblog roku vznikl proto, že z bývalých Czech Blog Awards vzniklo něco úplně jiného. Ne špatného, ale jiného. Pro jiné lidi, pro jiný typ influencerů, pro jiné účely. Takže proto Beautyblog roku, který je pod stejnou záštitou, jako Mamablog roku. Unikátní kategorie jen pro beauty kategorii. Což je v podstatě to, po čem spousta z nás volala.
Letošní ročník byl první a řekněme komorní. Začátky vždy bývají těžké a chce to čas, než se o soutěži začne vědět, až se začne brát víc vážně a než si udělá jméno. Stejné je to s popularitou samotných blogerek. Taková soutěž může být prvním krokem k získání nových čtenářů / sledujících a dodá prestiž tomu, co jako blogerky tvoříme. Příští ročník bude určitě větší a jsem zvědavá, kdo převezme moje žezlo.. Ha ha! :)..nebo mi ho pomůžete získat znovu?

I kdybych to nebyla já, rozhodně v těchto soutěžích podpořte vaše oblíbené blogerky. Vždyť si užíváte jejich obsah, čtete jejich články, na relax si pouštíte jejich videa a chodíte si k nim pro tipy a dost často také pro inspiraci, nebo si jen tak odpočinout. Poslat hlas někomu, kdo to podle vás dělá dobře, vás nebude nic stát a projevená podpora udělá velkou radost. V dnešní rychlé konzumní době o to víc..
Myslím, že si to tahle komunita zaslouží stejně, jako jiné „influencerské“ obory, protože je podle mě fajn, že se ještě stále někdo věnuje psaní a čtení, a šanci mají i menší blogerky, jako jsem já, jak se ukázalo. Minimálně tedy teď na začátku ;). Zajímá mě i váš názor, jak na tuto soutěž koukáte, jak se vám líbí a jestli vám přijde jako dobrý nápad, skrz soutěž podpořit vaši oblíbenou blogerku.
Poděkovat bych také měla za to, že tato soutěž vůbec vznikla. I k tomu se můžete vyjádřit vy, ať už jste blogerka, nebo jen čtenář. No a teď hurá na ceny, které jsem vyhrála! 🙂 O většinu z nich se s vámi ráda podělím, vyhrála jsem samozřejmě díky vám (a díky tomu, že nám větší blogerky daly šanci a prostor), takže sledujte můj Instagram a můžete se těšit.
Hlavní výhrou byla spolupráce s cestovní kanceláří Blue Style. Výměnou za video (ano, video na YouTube :)) jsem získala dovolenou v Maroku pro dva a pokud všechno půjde tak jak má, vyrazíme v půlce srpna! I s dětmi samozřejmě. 🙂 Já už i s novým břichem, ha ha. :)) A abych měla do čeho zabalit na dovolenou, jednou z výher byl naprosto rozkošný kufr Samsonite, růžový, s kožíškem a kožíškovou kapsičkou, no co vám budu říkat, miluju ho. 😀

 

 

Součástí výher byly samozřejmě i balíčky kosmetiky. Byla jich spousta a všechny je dostanete vy a to třeba včetně balíčku dvou produktů mé oblíbené značky Neostrata, nabitého balíčku Mary Kay se spoustou produktů, balíčku značky Trend it Up od drogerie DM a také balíček plný přírodní kosmetiky z eshopu Liftea.

 

 

Kdyby vás to zajímalo hodně podrobně, všechny výhry najdete tady. 🙂 No a já se ještě pochlubím náramkem z říčních perel od české designérky Zdeny Zingopi a voucherem do Chateau Havel do wellnesu. #yay Hned jak mi to doktor dovolí, jdeme! :)) No a beauty hvězdou je i kartáček na zuby od Phillips s nabíjecí skleničkou. Je krásný, růžový a osobně mám elektrické kartáčky ráda. Jeden už doma mám od jiné značky, ale tenhle nádherný a stylový prostě musím zkusit, aspoň budu mít porovnání. 🙂
No a samozřejmě gratuluji i všem ostatním vítězkám a svým kolegyním blogerkám, které se umístily, Rendy, ke krásnému třetímu místu a Lucce Get The Louk k titulu Trendsetter roku. A abych nezapomněla, tak ještě díky mojí Ivče Cat & Cook za doprovod.
Na téhle pozitivní vlně zakončíme a já naposledy (fakt :)) poděkuji! Pořadatelce Míše za to, že se rozhodla tuhle soutěž pro nás udělat, značkám, které ji podpořily svou účastí a vám všem, za hlasy a podporu a samozřejmě děkuji i své rodině, za to, že mi fandili. 🙂 Krásný den!