Hezký den!

Odskočila jsem si domů z práce, abych si dala kapučíno a snad stihnu publikovat i tento článek. Fotky už mám připravené několik dní, takže cibuloviny na fotkách už začaly i kvést.

Poslední dny byly ale plné všech  možných aktivit a u počítače jsem moc neseděla.

Děti odjely na prázdniny k babičce a my s manželem nezaháleli. Doma jsem udělala spoustu práce, ale zvládli jsme i kino a badminton.

S manželovým kolegou jsme si dali hodinu na kurtu badmintonu – čtyřhru. Já měla jen zkušenosti z dětství, taková klasika, pinkáte si u domu nebo na dovče, míčku říkáte košíček apod. Tady jsem prvně hrála přes síť, zápas, i když v přátelském duchu, ale nikdy bych neřekla, jak nás ta jedna hodina fyzicky zmůže!!! Hrozně náročné to je. Člověk se zapotí a navíc vás bolí zase úplně jiné svaly. Moc příjemné to bylo.

Do kina jsme vyrazili na film Tátova volha v hlavní roli s E. Balzerovou a T. Vilhelmovou. Za nás pěkný film. Líbila se nám kamera, lokace, hudba i hlavní hrdinky. Výkon Boleslava Polívky naprosto dokonalý, i když jeho role byla okrajová. Film je takový hořkosladký, od každého trochu. V tuto chvíli má na ČSFD 68%, nevím, zda je to pro vás směrodatné, já bych dala víc.

Včerejší den byl naprosto skvělý, těším se na další slunné dny, kávičky na zahradě a jaro celkově.

Fotky s tématem nijak nesouvisí, prostě fotky z obýváku:-).

 

 

 

 

Na fotce výše vidíte část potahu, který jsem objevila ve zlevněném zboží při poslední návštěvě Ikea. Ani jsem netušila, že něco podobného měli někdy v nabídce.

Teď už se loučím a přeju prima den.