Jídelnu zdobí vánoční výzdoba. Původně jsem si plánovala betonový adventní svícen, ale když jsem od Marci dostala super čísla 1-4 nešlo odolat. Vánoční výzdobu sice máme, ale včera to venku vypadalo na začátek jara. Teploty kolem 10 stupňů a střídavě sluníčko a mraky. Se změnou počasí jsem doma neustále zapínala a vypínala všechna světýlka, na které mám prý trochu obsesi.  I když bych s novou nabídkou obchodů zase chtěla spoustu nového vánočního, vystačím si zase s vintage ozdobami, betonem a vším, co si můžete donést z lesa.

Když si včera Ema hodila každodenní dopolední chrupku, uvařila jsem si čaj, pustila Sám doma (neplést se Sama doma!)  a zabalila všechny dárky. Až na pár posledních dárků jsem připravena. Začít plánovat a nakupovat v listopadu se ukázalo jako super nápad, protože teď už jsem s dárky v klidu a můžu se věnovat cukroví a úklidu (jen trochu, nic se nemá přehánět). Čekám jen na doručení vánoční zdravé kuchařky, kde jsou přesně ty recepty na zdravé cukroví, které jsem hledala.

Včera, když mi dopravce vezl světelné baňky z Tchiba, mi až bylo líto, jak se prodíral autem plným balíčků a říkal, jak je to někdy s lidmi komplikované, nejsou doma, mění adresu po zavolání, nechávají je čekat. Já po zavolání beru boty a čekám venku, abych jim trochu ulehčila, protože zrovna v tomto období toho mají víc než dost. Nejen oni. Úsměv a přání pěkného dne nás přece nic nestojí a přitom je to někdy ten nejhezčí dárek, který můžeme dát.

Na Instagramu se můžete zapojit do soutěže o betonový vánoční svícen Hvězda. Aby ty letošní Vánoce byly šťastné a betonové!
A jestli milujete přírodní mýdla a DIY ozdoby, mrkněte k Marci, kde zrovna probíhá vyvoněná soutěž.

Hezký den.