Tuhle knížku mnozí z vás znají a mohli jste si jí všimnout v minulém příspěvku. Chtěla jsem jí pořídit už předloni, ale slečna byla malá a knížka rychle vyprodaná. Letos jsem udělala větší nákup knížek s vánoční tématikou, takže tahle nemohla chybět. Čteme si z ní v podstatě každý den, je oblíbená. 
O betlém se naše Ema zajímala už loni, to jsme jí ukázali jeden v kostele, na náměstí, dostala k tomu menší přednášku. Letos jsem jí přečetla povídání v knížce a viděla pardubický betlém na náměstí. 
V oblíbeném adventním kalendáři od Déčka zahlédla návod na papírový betlém, tak za mnou přišla, já jí ho vytiskla a ostatní už bylo na ní. Ona je totiž neuvěřitelně trpělivá a samostatná. Vybarvila, vystřihla a nalepila všechny postavičky v podstatě bez pomoci, já se mohla soustředit na vaření a pečení. Jestli na ní něco obdivuji, pak to není nějaká speciální dovednost, kterých má jistě hodně, ale vlastnost dotáhnout věci do konce. Protože když něco tvoří, tak to dokončí.

Betlém

Betlém

Betlém

Betlém

Betlém

Betlém
Betlém

Jak jste na tom s přípravami? Věřím, že si taky užíváte advent bez stresu. Jen to každý rok utíká o něco rychleji. Chybí mi ještě nějaký ten druh cukroví, rozeslat přání, dokoupit pár dárků, uklidit pár věcí, dodělat nějaké resty. Ale to se zvládne…:).
L.