Užili jste si skoro jarní víkend?
My ho trávili na zahradě. I když nepočítám s tím, že by se zima ještě neozvala. Vyplela jsem záhonky a začala s prvním úklidem zahrady. Ema konečně nebere hned roha a vydrží střídavě na písku, na houpačce, u konviček s vodou. Pokračujeme v prodloužení terasy, protože je půda stále štědrá na dřevěná prkna.

Když je hezky tak doma rychle uklidit a šup ven. Uklidit a nadekorovat nový betonový podnos. Fakt velký betonový podnos. Váhou se blíží ke 2 kg a nabízí vážně luxusní prostory pro všechny nezbytnosti. Pořád jsem je na internetu obdivovala i krásné fotky, které se s ním dají udělat, až jsem si sen taky splnila. Rovnou i s postelovým focením. A je už i k mání na betonovém shopu.

Tady i na Instagramu jsem psala o betonové zakázce. Už je hotová a odevzdaná. Než akce proběhne, víc o ní nenapíšu, ale mám slíbené fotky, které vám sem ráda dám. Díky této zakázce jsem si aspoň vyzkoušela dárkové balení i s novým razítkem v akci. Ke každému balíčku jsem přidala i betonový korálek. Tak se mi to líbí, že ho přidám ke každé zásilce.

Pár dalších dnů má být stále krásných, proto honem dodělat práci a ven, nachytat vitamin D. Mějte se moc krásně a užívejte sluníčka.