Každý touží po dokonalém bydlení. Ať už se vaše představy o něm skládají z čehokoliv, pražská čtvrť Malešice splní všechny vaše touhy a přání.

V srdci velkoměsta a s přírodou na dosah ruky

Nové byty v pražských Malešicích vznikají v rámci bytového projektu, který nabídne bydlení hned ve 107 exkluzivních bytech. To vše nedaleko centra hlavního města, ale zároveň i na dosah přírody. Malešice jsou totiž čtvrtí, co v sobě spojuje to nejlepší z bydlení ve velkoměstě s bydlením na vesnici. Veškeré služby, skvělé restaurace, kavárny, kulturu a památky máte na dosah, ale zároveň si můžete užívat bydlení v klidné čtvrti obklopeni zelení.

Bydlení v Malešicích pro každého

Projekt Malešický háj, jak zní název výstavby pěti bytových domů v Malešicích, je osobitý projekt, který je doladěn do nejmenších detailů. V nabídce jsou jak garsonky, tak i byty o dispozicích 2+kk, 3+kk až po střešní penthousy s podlahovou plochou přesahující 130 m2. K tomu samozřejmě připočtěte garážová stání a terasu, lodžii či předzahrádku, jež bude součástí každého bytu. Výsledek? Dokonalé bydlení pro každého.

Proč právě Malešický háj?

Bydlení v bytovém domě spadajícím do projektu Malešický háj zajistí rezidentům pocit klidu, bezpečí i jistoty. Po náročném dni budou mít obyvatelé jednotlivých bytů možnost relaxovat pohledem do zeleně nacházející se v nedalekém parku nebo si jít kupříkladu zaběhat či se jen projít po okolí. Máte-li o byt snů v pražských Malešicích zájem, měli byste si ale pospíšit. Na výběr totiž zbývá již pouze zlomek bytů, protože díky své skvělé lokalitě a provedení jdou byty rychle na odbyt. K nastěhování navíc budou byty připravené již příští rok.

Pokud právě hledáte bydlení v hlavním městě, neztrácejte již ani minutu. Malešice jsou skvělou volbou, která vás nezklame.