Patří mezi nové rezidenční čtvrti, které vzbudily velký zájem. Také z toho důvodu zde zbývá už jen posledních několik bytů k prodeji. Jde totiž o atraktivní pražskou lokalitu Žižkov, která nabídne veškerou občanskou vybavenost a prostředí obklopené zelení. Nebude vám zde nic chybět pro klid a relaxaci a zároveň si užijete výhody městského života po všech stránkách.

K dobré adrese patří moderní byt

Ačkoliv se jedná o atraktivní lokalitu, která láká nemálo zájemců, neplatí to pouze o adrese, ale také o samotných bytech. Ty jsou zařízeny v moderním stylu, kde vnitřní prostory jsou po celý den příjemně prosvětlené a doslova podněcují pozitivní náladu. Nabídka volných bytů se nachází v 11 bytových domech, které nepřesahují výšku 5 podlaží. Díky tomu celý bytový komplex dobře splývá s okolím. Pokud jsme hovořili o vnitřních dispozicích bytů, tak ty pozitivně ovlivňuje také přítomnost členitých prvků architektury, které vás zároveň propojí s venkovním prostředím. Naleznete zde tak:

  • Balkony a lodžie
  • Terasy

Všechny tyto prvky, kromě spojení vnitřních a venkovních prostor, přinášejí také dostatek soukromí. Zároveň zvyšují pochopitelně komfort bydlení. Pořídit si můžete v těchto bytových domech byty od 30 m2 až po pětipokojové byty, které vyhoví prostorovým nárokům i větších rodin.

Okolí toho nabízí hodně

Již jsme nastínili, že bytové domy jsou obklopeny zelení a zároveň vás zde nic neochudí o městský styl života. Pokud se jedná o relaxaci a klidné chvíle nebo možnost sportování, můžete využít přilehlý park Židovské pece. Rezidence Byty u parku je potom také v blízkosti Vinohrad, kde je mnoho možností pro kulturní vyžití a posezení s přáteli v příjemných kavárnách nebo restauracích. Nenechte si ujít příležitost bydlet v žádané lokalitě a podívejte se sami na nabídku posledních bytů, které mohou být vaše.