Rodiče, zbystřete! Přestože je školní rok teprve ve své polovině, právě nyní nastává ten nejvhodnější čas řešit kroužky a vzdělávací aktivity na školní rok příští. Poptávka totiž vždy převyšuje nabídku, a tak byste mohli při sebemenším zaváhání patřit k těm, kteří lidově řečeno utřou nos.

Ať už jde o letní tábory, tematické kroužky nebo jazykové kurzy, kdo první přijde, ten první „mele“. Nevyjímaje případy výuky angličtiny. Mezi dětmi i rodiči získala velký ohlas výuka metodou Wattsenglish, kterou na český trh uvedla jazyková škola JS FAN. Metoda s rodilým mluvčím a maňáskem Maggie má unikátní výsledky. Anglicky naučí každého, a proto je o ni tak velký zájem.

Kdy začít s výukou?

Největší úspěšnost mají kupodivu malé děti. Jejich mozek je nepopsaná „tabula rasa“ a je tak připraven k vnímání maxima nových informací. Když se k této schopnosti přidá metoda Wattsenglish, která pracuje s emocemi, přirozenými grimasy a schopnosti hrát si a improvizovat, je úspěch zaručen. Angličtina pro předškoláky tak bývá nejžádanějším kurzem mezi rodiči.

Kurz je vhodný pro děti od čtyř let, kteří zvládnou hodinový pobyt bez rodičů. Lekce probíhají ve skupině o maximálním počtu osmi dětí a konají se jednou týdně. Délka kurzu je 32 týdnů. Výuka je koncipovaná jako navazují pro další období.

JS FAN si zakládá na osobním přístupu

Metodika Wattsenglish spočívá ve využití edukativních her a pohybu, rozvíjení představivosti a aktivace všech smyslů tak, aby se u toho dítě bavilo a ani nepostřehlo, že se učí. Střídání činností, opakování a individuální přístup s důrazem na vybudování osobního vztahu je základ navázání důvěry a udržení pozornosti. Lektor si dětské srdce získá prostřednictvím pohádek, příběhů, písniček, videí, her či imitování.

Lektoři jazykové školy JS FAN mluví výlučně anglicky. Díky tomu je výuka intenzivnější a proces učení rychlejší. Jazyková škola JS FAN nechce s dětmi ztratit kontakt a nezahálí ani o prázdninách. Pro své „ovečky“ připravuje letní příměstský tábor Chodov 2024 i pobytové letní tábory s angličtinou.