Kde hledat levné ubytování?

Booking.com – sleva 10%

Ve většině částí světa najdete nejlevnější nabídky na hotely a hostely na portálu Booking.com. Sami přes Booking objednáváme většinu ubytování a máme jejom samé skvělé zkušenosti. Použijte tento odkaz a získejte 10% slevu na vaše první ubytování.
Booking - levné ubytování

Agoda – levné ubytování v Asii

Pokud hledáte ubytování v Asii, často najdete nejlevnější nabídky na portálu Agoda.com. Přes Agodu jsme si také už rezervovali hodně ubytování a můžeme vřele doporučit.
Agoda - levné ubytování

Airbnb – sleva 997Kč na levné ubytování

Další dobrou možností na ubytování je portál Airbnb. Často zde můžete najít útulný apartmán za cenu levného uvytování v hostelu. I přes Airbnb jsme bydleli hodněkrát a máme jen skvělé zkušenosti. Pokud ještě nemáte založený účet na AirBnb, pokužijte tento odkaz a získejte slevu 997Kč na váš první pobyt.
Airbnb

Couchsurfing

Pokud chcete kromě ubytování i trochu kulturní výměnu a zážitek, můžete zkusit Couchsurfing. Hostitelé zde nabízejí ubytování zdarma u nich doma. Je ale dobré to nebrat jen jako ubytování zdarma, ale dát tomu i něco navíc z vaší strany. Například hostiteli dovézt nějaký dárek z Česka či mu uvařit večeři. Zvykem je také večer posedět a popovídat si.
Couchsurfing

House sitting

House sitting je další možností, jak získat ubytování zdarma. Funguje to tak, že lidé, kteří mají domácí mazlíčky, odjíždějí na dovolenou a potřebujou zvířátka po dobu pobytu pohlídat. Můžete tak získat ubytování v krásném domově výměnnou za starání o zvířata. Nejpoužívanějším portálem na house sitting je TrustedHouseSitters.com.
Trusted House Sitters