Často se mě ptáte, kam chodím na tak nádherné látky. Pravdou je, že mám celkem úzký okruh zdrojů, na které nedám dopustit. A moc ráda se o ně s vámi podělím. (Omlouvám se všem, kterým tento článek už sto let slibuji) Je ještě potřeba napsat, že většinou objednávám bavlněná plátna, popelín, bavlněný satén a podobně, co se týká úpletů, jsem stále ve fázi hledání a budu případně moc ráda za vaše tipy.. Možná vás zklame, že jde většinou o obchody s dražšími látkami. Znám i e-shopy s levnějšími látkami, kde se dají najít skvostné vzory (např. mojelatky.cz), tyto látky ale až na výjimky objednávám hlavně na podšívky. Nechci tvrdit, že látky jsou méně kvalitní, jsou mezi nimi i kvalitní francouzské a německé látky.  Ale hůře se mezi nimi kvalita rozlišuje a já nechci riskovat, že by některá látka například rychle vybledla, pouštěla barvu nebo něco podobného.  
Mé tři nejoblíbenější eshopy s látkami, kde objednávám i několikrát za rok a ještě jsem nikdy nelitovala, jsou tyto: wilburrina.cz  - Šárka Honsová a její úžasné autorské látky. Kvalita zaručena, vzory, ze kterých oči přechází. Cokoli jsem z nich kdy ušila, mělo u vás velký úspěch. ellbyell.cz  - objevila jsem teprve loni a byla to láska na první pohled. S majitelkou Marcelou Stoll máme stejný látkový vkus a já bych si ty látky nejraději koupila všechny. Mám od ní mimo jiné i všechny své Lotta Jansdotter látky, které jinde v Česku skoro nejdou sehnat. sitiniti.cz - eshop s kamenným obchodem v Brně na Jánské, kterému když se při návštěvě centra Brna nevyhnu obloukem, nechám tam majlant. A ten dvorek, kde se obchod nachází.. A další dva, kterým už jsem taky párkrát neodolala: peonygarden.cz - tady najdete i kvalitní oděvní látky, japonské lněné Echino nebo Cloud9 materialistic.cz - původně kdotokdyslysel.cz. Moje jediné štěstí je, že kamenný obchod je až v Praze, na fotkách totiž vypadá tak parádně, že bych tam nejspíš byla pečená vařená..  
Snad jsem na žádný pro mě důležitý obchod nezapomněla, pokud máte nějaký další tip na svůj oblíbený a ověřený obchod, budu moc ráda A já jdu rychle pozavírat otevřená okna s eshopy, jinak přijdu o všechny úspory:) P.S. Všechny tipy na obchody s látkami vychází čistě jen z mé osobní zkušenosti - nejde o sponzorovaný článek.