Vím, na většině míst platí, že děti mají dnes prázdniny a někdy v brzké době budou mít i ty jarní. Jenže já to mám jinak, jarní prázdniny jsem měla už teď. Takže mi vlastně dneškem končí.

Volno bylo fajn, navíc na jarní prázdniny jsem si nemohla přát lepší počasí. Sněhu kolem moc a moc, jako po celé republice, a i fakt, že nemusím jezdit autem tak daleko v těchto podmínkách, přišel vhod.

První dny jsem měla doma ještě Barunku, dojely jsme si pro oběd na saních, to se jí moc líbí, přiznávám, že i mně:-). A vůbec se tím sněhem kochám. Když jsme jen my dvě, hezky si to užijeme. Když se pak přidá i Honzík, mají tendence se škádlit, asi jako všechny zdravé děti:-).

Děti si zadováděly s tatínkem ve sněhu trochu netradičně. Spolu s kamarádem a jeho dětmi zapřáhly za auto boby a jezdili terénem.  Děti vozily na kdečem, třeba i na nafouklé duši od auta.

Jiné zimní sporty jsme nestihli. Ráda bych to ale v následujících dnech a  týdnech napravila.

Dnes fotky z našeho okolí. Ráda bych chodila více. K Vánocům jsem dostala hodinky, které měří tep, kroky atd. Můžete si nastavit, kolik kroků denně chcete ujít. Já dala na doporučení hodinek 8 000 kroků denně. Když dlouho sedím, tak mě popohání k chůzi. Povím vám, málokdy tento limit splním. Uvědomila jsem si, jak moc jsem nahradila chůzi autem oproti dobám, kdy jsem žila na původním bydlišti a chodila do práce nebo do školy, i do města pěšky, třeba několikrát za den. Bydleli jsme na okraji a do centra to bylo svižnou chůzí 20 minut. Teď musím z vesnice všude autem, pohodlné, ale zdravá chůze chybí. V tomto počasí se venku chodí skvěle a v době volna jsem prostě musela vyrazit:-), i s foťákem.

Konec prázdnin

 

Konec prázdnin

 

Konec prázdnin

 

Konec prázdnin

 

Konec prázdnin

 

Konec prázdnin

A v okolí domu:

Konec prázdnin

 

Konec prázdnin

 

Konec prázdnin

A co vy? Myslíte, že těch 8 000 kroků denně dáte?

Pěkný den.

Konec prázdnin