A i když mám Prahu moc ráda, asi už navždycky mi bude v hlavě znít úvodní znělka ze seriálu Čtvrtá hvězda. :-) Pokud by se tedy Prušinovský náhodou nerozhodl pro natočení další série s o něco pozitivnější znělkou. 🙂 Ale neboj, Praho, i přesto patříš mezi má NEJ města s tou jinde nenapodobitelnou atmosférou.

A proč píšu zrovna o Praze? Jednoduše, v týdnu mi z Dánska dorazil plakát od Anne H Copenhagen. Anne vytváří  personalizované plakáty, konkrétně mapy měst. Máte oblíbené město? Město, kde jste se narodili, kde jste prožili úžasnou dovolenou, kde jste strávili kus svého dětství? Mě právě první napadla Praha, až poté mi hlavou bleskla Plzeň. Obě města mám moc ráda, ale přeci jen Prahu asi o něco víc. Tak Plzeň si třeba schovám na potom…

Tak tolik v krátkosti z naší pracovny. Vím, příspěvky váznou jak tady na blogu tak na Instagramu, což mě moc mrzí. Jsem tu s vámi něco přes rok a určitě tu s vámi ještě nějaký rok pobýt chci, jen to teď v mém novém pracovním režimu nebude úplně jednoduché. Věřím, že je to jen o určení priorit a o tom, než si vše sedne.

Krásný leden,
Katka

Mapa jako personalizovaný plakát / Customized city maps
Minimalistický kalendář na rok 2017 je z limitované edice od Šárky Ouřadníkové z Ma Maison Blanche

Mapa jako personalizovaný plakát / Customized city maps

Mapa jako personalizovaný plakát / Customized city maps