S příchodem listopadu se mi v emailu objevilo pár nabídek na spolupráci. Protože je můj blog hlavně pro mou radost, vybírám si jen takové spolupráce, které mají pro mě a pro vás smysl. Finanční služby, postřikovače nesmyslné PR články, ani nic podobného bych na svém blogu nenabízela, a to ani za zlaté prase. Takže když mi psala milá Anka z Bella Rose, jestli se chci zúčastnit kreativní výzvy, ne mě ani ve snu nenapadlo. Zadání znělo jasně, dostanete svícen a nazdobíte ho podle sebe. Poté porota vybere vítěze a vítězná blogerka zase někoho z komentářů pod článkem, který vyhraje 1000 Kč na nákup z Bella Rose. Před Vánoci super, že?

Původně jsem svícen celý omotala rozmarýnem, ale pak vůbec nevynikla jeho přirozená krása. Já nejsem na velké vánoční zdobení, někdy je i méně více, proto jsem z provázku, který vám přijde se svíčkami, udělala mašličky a přivázala větvičky rozmarýnu ke svíčkám. Na svíčky černou fixou udělala puntíky, protože advent 🙂 Hotovo. Včerejší sněžení spolu se svícnem mi navodilo moc krásnou předadventní pohodu, kterou vám fotkami posílám.

Moje dekorování je v jednoduchém, přírodním stylu. Nemusíte nic navíc kupovat, když nemáte rozmarýn, stačí smrkové větvičky z lesa.

Soutěž Bella Rose 

A jak se zúčastnit o poukaz na nákup? Nechte mi pod článkem komentář, jakou dekoraci z Bella Rose byste si koupili vy. Vybírat můžete v adventních dekoracích. Jestli budou mé fotky vítězné, vylosuji zase já někoho z vás, tak zkuste a třeba se na nás štěstí usměje. Losování proběhne 28. 11. 2018.

Sleva Bella Rose 

A protože už mnozí z vás objednáváte dárky, mám pro vás až do 19. 12. slevu na Bella Rose. Stačí v košíku zadat DECORBLANC a na nákup se vám načte sleva 20 %. Třeba právě na adventní dekorace.

Pojďte do toho se mnou 🙂