Když mě oslovila Ivča, jestli bych si nechtěla vybrat něco na Bonami, nemohla jsem odmítnout! :)) Jenže tam mají tolik krásných věcí, že mi trvalo pěkně dlouho, než jsem si konečně vybrala. Nakonec u nás zakotvily tyhle dvě novinky a obě jsou pro naši Aničku.

První z nich je tento hrací koberec od značky Zala Living, který si naše Ani oblíbila od první chvíle. Jen jsme ho vybalili, už na něm seděla a prstíkem zkoumala silnice. Zatím po něm autíčkama nejezdí, ale to určitě přijde. Koberec nemá vysoká vlákna, je spíš takový "rohožkovitý" a tvrdší přesně tak, jak se píše v recenzích. Vzhledově je povedený, že bude tvrdší jsem čekala, takže jsem s ním opravdu spokojená. Moc hezky nám doplnil místo před Aniččiným hracím koutkem, tak teď už nemusí sedět přímo na zemi.


Potom jsem neodolala ještě talířku ve tvaru medvídka. Na Instagramu na mě podobné dřevěné talířky ve tvaru různých zvířátek vyskakují už dlouho, tak jsem taky podlehla. Ten náš je z bambusu a je od značky Bambum Teddy. 

Talířek používáme hlavně na snídaně, kdy se do oušek dá dát menší ovoce nebo rajčátka. Součástí balení je i bambusová lžička a vidlička, ale ty jsme ještě nepoužili, Anička jí s klasickou malou nerezovou lžičkou a občas i dezertní vidličkou. U talířku mě překvapilo, že je docela malinkatý, ale ona je to nakonec vlastně výhoda, protože se tak akorát vejde na pultík naší jídelní židličky. 


Co jste si naposledy pořídili na Bonami vy? Chystáte se tam nakupovat nějaké dárky? 

*článek vznikl ve spolupráci s firmou Bonami, koberec a talířek #gifted, #barterovaspoluprace

Mějte se krásně! Eva
//foto moje ©gathermoments