Na tohle období jsem se těšila. Až budou blogy a instagram plné vánočních fotek, dekorací, pečení, zdobení. Sice mě krapet překvapují ozdobené stromečky, ale ať si to každý dělá podle sebe, že. Jak už jste mohli vidět na instagramu, nemáme adventní věnec. Není to žádný bojkot nebo póza, ale prostě jsem na něj nenašla potřebné propriety. Však to znáte. Pořád se vám válí před očima, doslova o to zakopáváte, tak to uklidíte. Nebo vyhodíte s tím, že si to stejně koupíte nové. Až nastane čas. Čas nastane a ouha. Koupit jste zapomněli nebo kam se to uklidilo?

Přišla ona osudná první adventní a po marném hledání jsem vytáhla betonový podnos. Další hledání už marné nebylo. Skleničky s čísly se našly (můj milý je našel) a adventnímu asi něco jako svícnu nic nebránilo. Navíc, čekali byste u nás doma Vánoce bez betonu?

 

Mládežník sice prohlásil jestli to je jako všechno, ale po zapálení první svíčky vypadal docela spokojeně.

Soutěž o dárkové poukazy na Bella Rose

Jak už mnozí ví, mám svůj projekt, který je (jak jinak) zaměřen na blogy – Blogcestník 
A aby bylo té vánoční radosti ještě více, domluvila jsem pro vás super vánoční soutěž. Můžete vyhrát jeden ze šesti dárkových poukazů a i když se na vás štěstí neusměje, získáte slevu na nákup u Bella Rose. Zapojte se do soutěže a udělejte si radost designovým kouskem nebo obdarujte rodinu či přátele.
Šťastné a stylové! 🙂