I doma se pomalu chystá podzim, co se dekorací týče, i když  venku jsou ještě letní teploty a sluníčko. Takové září je nej.

V letošním roce mám zatím úterky volné a je to tedy den, kdy řeším resty, velebím domácnost a plánuju doktory apod. Ta pauza je prostě fajn a věřím, že by jeden volný den uvítal každý.

Pravda, zatím je to spíš půlden. Barunka se se školkou špatně sžívá, přestože v minulosti problémy nikdy neměla. Jde o takové to “bolí mě bříško”. Něž jsme přišli na to, že půjde zřejmě o nějakou psychickou záležitost, chvíli to trvalo a my dokonce vyrazili na pohotovost, kde se ale Barča okamžitě tvářila čile a zdravě. Prostě v momentě, kdy se jí stýská nebo nechce do školky, “bolí ji  bříško”.  Má asi herecké sklony, tváří se opravdu důvěryhodně. Doufám, že je to jen období a že brzy přejde.

Doma bojuji s broučky. Vyházela jsem kdeco a jsem ráda, že je ve skříních s jídlem uklizeno. Nejsme ten typ, co by měl doma kdovíjaké zásoby, naštěstí. Ale vzala jsem to z gruntu, rozmontovala pojezdy výsuvných polic a smejčila i tam. Vše zlé je pro něco dobré, ale ať už se nevrací!!! Vidím teď brouka za každým smítkem. Nakoplo mě to uklidit každé úterý nějaký šuplík nebo přihrádku, která už dlouho netknutě čeká na úklid. Snad mi to vydrží.

U nás teď takto: s dýněmi i větvičkami japonského javoru, který se už pěkně zbarvuje. A taky trochu té hořčicové…pro změnu.

 

 

 

 

 

 

 

Pěkný den/večer.