Dnes je 14. února, píšu to ne proto, že mnozí slaví Valentýna, ale proto, že mám pocit, že je UŽ půlka února, jak to letí! Pořád nějak rychleji, nemyslíte?

Leden a únor nejsou mí oblíbenci, i když uznávám, že i během zimních měsíců může být kolem hodně nás krásy a taky fajn zážitky. Touhle dobou se pravidelně těším na jaro, na kytičky, na zahradu, na pučící stromy a keře a hlavně na sluníčko a příjemnější teploty. Už se to blíží:-).

Doma mám čerstvé květiny téměř neustále. Nemám zástupy ctitelů, kupuju je si je sama:-).Mám to prostě ráda.

Čas si krátím tvořením. Tento věneček není úplně povedený, zblízka je moc vidět použité lepidlo, ale stačí ho nafotit nebo umístit o kus dál a “problém” vyřešen.

Oblíbená babiččina bábovka, naše nejoblíbenější. Vždycky si na ni vzpomenu, když ji peču, ale samozřejmě nejen když peču.

Recept je i tu na blogu, ale jak jsem zjistila, po nedávném výpadku zmizely u většiny příspěvků starších dvou let fotky:-(. Nejdříve problém s komentáři, teď zase s fotkami. Jestli to není nějaké znamení…

Tak hezké odpoledne, já jdu s kočičkou na očkování, druhá dávka, protože jsme dlouho nebyly. Při poslední návštěvě se po otevření přepravky proměnila ve Spidermana a skákala po zdech do neuvěřitelné výšky. Trošku nás to s paní doktorkou překvapilo. Uvidíme, jak to půjde dnes:-). Nemám tyhle povinnosti ráda. Poté nás to čeká ještě se druhou kočičkou.

Marcela