Hezké úterý přeji, dnes vám chci ukázat výsledek naší (jeho) novoroční hurá akce. Takovéto když se zeptá co bys dnes chtěla dělat. Chtěla bych police. Základ je mít koupené policové konzole. A taky ty prkna, že jo. Naštěstí je naše půda v tomto ohledu dost štědrá. Těch starých, hnusných a někde prožraných prken je tam dost. Ale když se očistí, pohladí hoblíkem a smirkem, nalakují, tak najednou máte poklad mezi poklady. Tedy pro nás ano.

Staré dřevo má pro mě daleko větší kouzlo i opticky přidanou hodnotu. Zvlášť do starého domu. I když byly nejdříve pochybnosti, jestli ta černá nebude jako rána pěstí, protože kolem moc černé není, výsledek předčil očekávání. Hlavně se starým dřevem. A fakt, že nám k tomu dorazil i nový černý sporák je jako taková milá finální tečka. Dvě police jen vystřídaly police bílé, ale rovnou jsme (Jenda) přidělali i polici úplně novou. Zase o kousek víc úložného prostoru a ten se hodí vždy, že.

Dárek od Ježíška. Nová kuchyňka. 

Na závěr mám na vás dotaz, který vlastně položil Jenda. Prý jestli bych se zeptala, co vy na staré police, které mají dírky a rýhy od červotoče. Jste pro nebo si červotočí efekt neumíte doma představit?