V obýváku za dveřmi byl prostor, kde se střídaly komody, křesla, židle a pořád to nebylo ono. Pak jsme si právě do tohoto prostoru “vyrobili” pc stůl z přebytků, konkrétně z nočních stolků a dveří od skříně. Je to taková nutnost, někde ta tiskárna být musí, tak proč si rovnou nevytvořit pracovní kout.  Dala jsem si tu práci a našla první zmínku o “novém” stolu z roku 2015: DIY stůl.  Takže máte dvakrát před a jednou po.

Takhle to ještě před pár dny vypadalo. Nebylo to zlé, ale nebylo to ono. Jen jsem uklidila všechny betonové věci, které jsem měla doma jen na focení a papíry schovala do skříněk. Byl to takový prostor ladem/skladem a už dlouho jsem si ho chtěla víc zútulnit.
První impuls přišel s kovovou nástěnkou z Bella Rose. Je větší než klasická drátěná z Ikea a jsou k ní klipsy a háčky ve stejné mosazné barvě. A to mě fakt baví.
K tomu jsem si z jejich krásného papírnictví pořídila (růžovo-černé!)tužky, cedulky, stolní kalendář a kožený provázek, který ale plánuji na betonový náramek. Já si na klasické kalendáře moc nepotrpím a představa, že budu mít na stole kalendář, kde si i návštěvy budou moc jedním pohledem přečíst, že jdu na gyndu, mi fakt nevyhovuje. Ne že bych byla tak spořádaná a pravidelně vše zapisovala. Ale stolní kalendář Monograph má pro vášnivé organizátory druhou stranu, kam si vše nutné můžete vypsat. A nikdo to neuvidí! Jen se nesmíte zapomenout občas podívat.

Jestli přemýšlíte, jak se dá změnit interiér bez větších zásahů, zaměřte se na drobnosti a rostliny. K proměně domova toho nemusíte kupovat moc. Stačí pár dekorací, jedna výraznější změna a pár rostlin. A samozřejmě beton 

Krásný den všem!