Již jste se doslechli o projektu Vilapark Klamovka? Co je na něm tak mimořádné a proč byste o něm měli vědět víc? Přinášíme vám nejenom základní informace, ale také výhody, které s sebou bydlení v pražské Klamovce nacházející se na Smíchově přináší.

Volné byty v rámci rezidenčního projektu Vilapark Klamovka

Jestliže právě hledáte byt na prodej Praha 5, možná jste již narazili na nabídku bytů v rámci projektu Vilapark Klamovka.

Do nabídky šlo celkem 117 bytů, které se dělí na dvě části:

  1. bydlení v domech A,
  2. bydlení v domech B.

V čem se od sebe tyto bytové domy liší?

Bydlení s panoramatickým výhledem i v obklopení zeleně

Zatímco bytové domy typu A leží na severní straně pozemku a nabízejí panoramatický výhled na Prahu, bytové domy B jsou skryté v jižní části pozemku a nabízejí klid i bezpečí. Myšlenkou projektu je, že byty v sekci A jsou určené pro lidi, kteří si chtějí užívat velkoměstského života, zatímco B je vhodnou variantou pro rodiny s dětmi a ty, kteří touží bydlet v obklopení zeleně. Bydlení na Smíchově je zkrátka skvělou volbou pro všechny.

 

Výborná dostupnost, blízkost zeleně i sportovní zázemí

Lokalita bytů v rámci Vilaparku Klamovka by snad ani nemohla být lepší. Pěšky se snadno dostanete do obchodů, restaurací, na poštu, do školy i na nejbližší zastávku MHD. Hned za rohem se skrývá slavný park Klamovka a také Kinského zahrada, Ladronka i tenisové kurty a zimní stadion.

Jestli je pražský Smíchov místem, kde chcete zahájit další etapu svého života, byty ve Vilaparku Klamovka jsou tou správnou volbou. Ať už si chcete užívat každodenní výhled na panorama města nebo toužíte žít v obklopení zelení a po celém dni si dopřát ticho a klid, na Praze 5 můžete najít to, co po čem opravdu toužíte – snové bydlení.