… jsme my strávili mimo republiku. Pár fotek si sem uložím, ale než tak učiním, ukážu vám pár vánočně laděných dekorací, které k tomuto období prostě jednoznačně patří. Začnu adventními kalendáři, protože ty do hry vstoupily jako první hned na začátku prosince. Pokud sem chodíte dlouhodobě, zjistíte, že ty se nemění: sob a anděl naplněné balíčky, co se do jejich kapsiček nevejde, najdou děti v košíku nebo míse pod kalendáři. Novinkou je Pohádkový adventní kalendář. Ten jsem koupila už před rokem, zapomněla ho použít, takže rok zahálel. Opět jsem na něj kompletně zapomněla a když jsem schovávala dárky na obvyklé místo, vykoukl na mě:-). Jde o krátké verze pohádek většinou známých. Střídáme se a čteme je společně.
Ještě než jsem nainstalovala kalendáře, umotala jsem jednoduchý věneček a na něj nalepila pár čerstvých brusinek. Společně s červenou mašlí jsem domů po letech pustila červenou.
Protože mi kolegyně dala bednu zeleného materiálu už někdy v listopadu, využila jsem jeho další část na věnec s jednou svíčkou. Základem byl hotový věneček s aranžovací hmotou. Větvičky jsem tak jen zapíchala a nemusela motat, bylo to hned hotové hned. Dozdobila jsem převážně sušeným materiálem, co jsem měla doma.
A tady se světýlky:
Užívejte tento adventní čas v co největším pokoji.