Dlouho mi to přišlo takový zbytečný, mít blogovou stránku na facebooku. Tak jsem ji chvilku měla, pak zas ne, pak zas jo. Divnej zmatek. Ani teď vám nemůžu slíbit, že budu vytvářet bůhvíjakej kvalitní obsah. A už bůbec ne, že pravidelně. Tak nějak mám pocit, že toho nejsem schopna a nemám na to kapacitu, čas, ba ani talent. Na férovku.
Sem tam se tam ale něco mihne.
Výhody to má totiž pro mě, i pro vás. Vy budete v obraze, když na blogu přistane novej článek a já budu mít alternativní cestu, jak vám v krátkosti něco sdělit, aniž bych hned musela psát na blog. A co víc? Na facebook můžu sem tam hodit nějakej ten “bonus”. Video, fotku, odkaz, písničku, vytvořit anketu, nebo událost (haha, třeba jednou?) a tak dále.
Tak jestli chcete být v obraze, dejte blogu LAJK! On i já budeme jen rádi ;D
Takže všechny možnosti, kde mě /  blog / můžete sledovat jsou:
A kdyby něco, pošlete mi MAIL : wbtblog@email.cz
Dneska mám den off. Týdně mám vždy jen dva. Měla jsem milion plánů a nakonec celej den ležím totálně vyřízená v posteli, čtu si knížku doufajíc ve zlepšení mé angličtiny, přemýslím o velké spoustě věcí a prohlížím si fotky z posledních týdnů.
Závěr : Měla bych míň myslet a víc dělat. Měla bych hnout zadkem, vyrazit ven, víc fotit, zase víc cestovat, víc objevovat! Nějak jsem teď strašně zašponovaná v takovým tom “každodenním” pracovním životě… 
P.S. Tahle fotka je z Dún Laoghaire. Brzo víc v článku.
Mějte se!
Written by:
Tereza