Zdravím vás u dnešního soutěžního článku!

Po dovolené jsem plná sil a energie plnit svoje plány a sliby. Abych trochu odměnila i Vás, přichystala jsem soutěž, do které se mohou přihlásit všichni pravidelní čtenáři Corcula. Stačí splnit podmínky uvedené níže a přidat komentář pod tento příspěvek.

K volbě dárku mě inspiroval výlet do belgického městečka Bruggy, kde jsem s přítelem v lednu oslavila své 22.narozeniny. Poprvé jsem tu měla k snídani nadýchané waffle se sladkými jahodami a šlehačkou a to stejné teď mám přichystané i pro Vás!

Ihned po příjezdu domů jsem si zakoupila domácí silikonovou formu. Jednu pro sebe a jednu totožnou pro šťastného výherce, kterého vyhlásím po skončení soutěže za 4 týdny (30. dubna 2018).

Co budete muset splnit, pokud byste se chtěli účastnit soutěže?

1) Buďte mou pravidelnou čtenářkou/čtenářem (tzn. sledujte blog zde, viz. obrázek, přes sítě BlogerkyBloglovine a nebo mějte LIKE u mé facebookové stránky Corculum ZDE. 
2) Můžete podpořit blog i přes Instagram sledováním mého účtu @stepanka_t
3) Přidejte komentář, ve kterém na sebe zanecháte kontaktní emailovou adresu. 

Výherkyni vyberu v náhodném losování a její jméno vyhlásím na své FCB stránce a kontaktuji ji emailem. Pokud mi na něj neodpoví, nebo mě nezkontaktuje do 3 dnů od vyhlášení, vylosuji náhradnici. Zapojovat se je možné do 30.4.2018.