Miluju tohle aktuální počasí. Nejen proto, že moje ideální teplota je nějakých 25 stupňů, ale hlavně i proto, že můžu kombinovat takové kousky jako jsou hedvábné ramínkové šaty a lehké kašmírové svetry.

Tohle jsem nejvíc já, jednoduchost a trocha minimalismu s dotekem kvalitních materiálů. A ta jednička znamená, že svetry budou hlavní téma i v dalších outfitových postech jako je tenhle. Ten můj do véčka jsem ulovila v holešovickém Textilhouse. Zrovna měli nové zboží, a tak jsem ho vzala do ruky, váhala nad větší velikostí, ale složení z vlny a kašmíru rozhodlo. Navíc je to můj první svetr s výstřihem do V, ideální na tohle příjemné počasí. Krásně prodlužuje šíji a můžete vystavit své oblíbené řetízky, jako mám ten svůj z Mooyyy.

A hedvábné čaty v kombinaci s pleteninami jsou můj podzimní must have. Mám moc ráda míchání textur a tohle je přesně ono. Taky máte takovou radost, když si v hlavě vysníte nějaký dokonalý outfit a ono to ve skutečnosti vypadá dobře..? Ještě k šatům…jsou ty z loňského roku, které jsem si narychlo ušila (jak jinak u mě :D)). A vytáhla ale až někdy v lednu nebo únoru, kdy na ně byla celkem zima. Ale teď si je hodně užívám. Jediná nevýhoda, že se mačkají, ale zase jsou z hedvábí, které je příjemné na nošení, takže jim to promíjím. Pokud byste chtěli podobné ramínkové jednoduché někde sehnat, koukla bych i do oddělení spodního prádla, kde hedvábné košilky mívají. Takový Etam, Intimissimi, Lisca nebo občas i HM podobné košilky mají.

DIY silk satin dress, vintage cashmere wool jumper, Massimo Dutti loafers, Chloé bag, Mooyyy necklace