Články:giveaway

Výherce

Dobrý den. Dnes vás stručně zdravím, abych oznámila vítěze soutěže o sedák z ovčí kůže. Do soutěže jsem započítala i účastníky z IG, kteří měli problém přihlásit se přes blog, respektive jim nešel vložit komentář.     Štěstí se usmálo na Michaelu – talkwithmissy.cz. Moc gratuluji! Vzápětí posílám i mail. Všem moc a moc děkuji … [číst dál…]

Read More

Něco pro vás…G.I.V.E.A.W.A.Y. s intrend.cz

Přeji vám pěkný den. Dnes přicházím s možností získat produkt značky intrend.cz, o které jsem se tu již jednou zmínila. V jejich nabídce najdete mnoho produktů do domácnosti včetně kožešin. Specializují se na ovčí kůže a hovězí předložky. Já mám pro vás sedák z islandské ovce.             Máte-li zájem, zanechte … [číst dál…]

Read More

Vary – dodatek

Ve Varech jsme zašli také na rozhlednu ve Výletním areálu Diana, respektive jsme se nechali vyvézt lanovkou. Mohli jsme se na Vary podívat shora.   Na tomto místě se ale můžete zajít navštívit i na Motýlí dům Diana nebo třeba Mini ZOO. To my jsme nestihli, tak třeba někdy příště:-). Hezky jsme poseděli v restauraci … [číst dál…]

Read More

Letní GIVEAWAY

Kuchařku se spoustou zdravých receptů do sbírky a k tomu prázdninové čtení o zdravém životním stylu, to jsou dárky pro vás! 
Jediné, co pro výhru musíte udělat je být skutečným věrným čtenářem, nebo se jím stát. 🙂 
Tedy splňovat  minimálně 2 tyto podmínky:
1. Sledovat blog přes Google Followers (postranní panel vlevo)
2. Sledovat Facebook blogu > ZDE
3. Sledovat instagram @stepanka_t 
Poslední podmínkou je zanechat na sebe kontakt pod tímto příspěvkem nebo u soutěžního příspěvku na Facebooku. Můžete mi připsat krom své emailové adresy třeba i to, na co se těšíte o prázdninách nejvíc! 

Zapojit se můžete do 15. srpna 2017.

Krásné léto přeje,
Vaše Štěpánka 💕

Read More

Letní GIVEAWAY

Kuchařku se spoustou zdravých receptů do sbírky a k tomu prázdninové čtení o zdravém životním stylu, to jsou dárky pro vás! 
Jediné, co pro výhru musíte udělat je být skutečným věrným čtenářem, nebo se jím stát. 🙂 
Tedy splňovat  minimálně 2 tyto podmínky:
1. Sledovat blog přes Google Followers (postranní panel vlevo)
2. Sledovat Facebook blogu > ZDE
3. Sledovat instagram @stepanka_t 
Poslední podmínkou je zanechat na sebe kontakt pod tímto příspěvkem nebo u soutěžního příspěvku na Facebooku. Můžete mi připsat krom své emailové adresy třeba i to, na co se těšíte o prázdninách nejvíc! 

Zapojit se můžete do 15. srpna 2017.

Krásné léto přeje,
Vaše Štěpánka 💕

Read More

Giveaway s Myynou❣

O báječném víkendu s Myynou jsme pro vás při vysedávání po kavárnách upekly soutěž. Vyhrát můžete tématický obrázek Dívky s šálkem na hlavě, druhá výhra budou tři placky.

Příběh vzniku obrázku nás vlastně s Myynou taky spojuje. Já jednou dala na blog fotku a Myyna se ji rozhodla nakreslit. Poté mi svou Dívku s šálkem na hlavě věnovala a od té doby kraluje v naší kuchyni. V první verzi kávového koutku jste ji mohli vidět tady. Nyní už má jiné čestné místo.

Na oplátku za krásu, kterou Myyna darovala, bychom od vás chtěly tipy na kavárny a bistra a jiná zajímavá místa, kdekoliv u nás nebo v zahraničí. My se totiž společně ještě s Lenkou rozhodly, od víkendu v Budapešti, pořádat společné víkendy, výlety, dovolené a vybíráme místa. Kdekoliv!

Prosíme tedy v komentářích zanechat váš tip, váš email a taky zmínku o tom, jestli nás sledujete přes blogger, instagram nebo facebook. Soutěž ukončím 31.7.2017! Těšíme se!

Read More

Narozeninové andělky už do světa letí!

Krásné ráno, moji milí 😉
… já vím, to moje království v porovnání nic moc. A taky je fakt, že ne všem je vůně barev a terpentýnu příjemná a lákavá 😉 … Ale věřte, že já ten svůj kout miluji. Ateliéry a jejich kouzlo mě táhne od malička. Pamatuji si na atelier mého strejdy, akademického malíře. Jeho osobně si už nevybavím, byla jsem hrozně malá… maximálně čtyřletá… ale ten jeho ateliér a tu zvláštní vůni a světlo, to ano… 
… ale nebojte, dnes vás žádnou návštěvou u nás trápit nebudu 😉 jsem tu proto, že s velkou fanfárou hlásím, že andělky z narozenivé giveaway jsou hotovy ;)… tak snad se budou novým majitelkám líbit a udělají radost!
… odešlu do konce týdne a určitě ještě pošlu emailem info ;)…
Občas mi píšete, jestli andělky budou i na Fleru k mání. Určitě budou 😉
A já polkla poslední hlt ranní kávy a mizím. Mám doma od pondělí dva marůdky, tak jdu připravit čerstvou dávku cibulového sirupu, navařit čaj a připravit kapesníky 😉
Mávám!
Vaše Šárka ♥
Read More

Výherce piknikového koše

Všem zúčastněným moc děkuji. Věřte, že losování výherce mi radost nedělá, protože většinu z vás musím zklamat. A že vím jaké to je. Já mám totiž štěstí v lásce, tak zásadně v soutěžích nevyhrávám (až na jednu blogerskou soutěž u Stáni, to bylo poprvé a zřejmě naposledy).

Losování proběhlo pomocí generátoru čísel, který vybral ciencialovalenka@atlas.cz! LENKO, MOC GRATULUJI a prosím o zaslání adresy na můj email.

Všem přeji hezké úterý a brzy s další soutěží na viděnou.

Read More

Giveaway o velký piknikový koš za 1490 Kč

Když jsem začala psát blog (no psát, spíš fotit na blog), snila jsem o tom, jak mi budou chodit nabídky z toho a tamtoho eshopu, magazínu. To je (kromě komentářů, které mají větší smysl než si myslíte), taková tečka, že má vaše neplacená blogová práce/koníček smysl. Stojí za tím hodně času, a to nemám blog o vaření a pečení. Tam už by to vydalo za práci na plný úvazek.

Nabídky opravdu chodit začaly. Jenže takové, které většinou nedávají smyl. Že bych vám tu začala vychvalovat zahradní trpaslíky nebo plastové velkoobjemové postřikovače? Jasně, je příjemné, když pro sebe získáte produkt (hej Obi, co takhle sponzorství hobby betonu, když už ho propaguji kde můžu), ale někdy je větší radost, udělat jinému radost. Blaženost. 
Když přišla nabídka od eshopu Vingo, hned jsem si vyhlédla hromadu produktů, které se mi líbí. Hlavně ty ratanové truhlíky, protože těch mám stále nedostatek. Taková spolupráce má smysl, jejich sortiment by k nám domu tak fajn pasoval. Ale moje druhá blíženecká povaha dala sobectví stopku (vyrob si truhlík z betonu!) a dohodla se na soutěži. A né ledajaké soutěži.V tyto ideální jarně letní dny je totiž čas na piknik! Na stylový piknik. Bez nároku na honorář či produkt vám ráda nabídnu velký vybavený piknikový koš (klik) od eshopu Vingo.
Piknikový koš, který je i dokonalou ozdobou každého domova. A to i zavřený! 
Něco tvrdých dat
 • proutěný piknikový koš
 • dvoubarevná vazba – světlé a tmavé proutí
 • zdobný proužek
 • praktické madlo
 • nízká hmotnost
 • všitá látka s moderním kostkovaným vzorem
 • součástí koše jsou 4 keramické talíře, 4 sady příborů, 4 skleničky a otvírák na lahve s vývrtkou a nožem.
Proč je tak skvělý

 • prostorný – koš na piknik je vybavený pro 4 osoby
 • madlo zajistí snadné přenášení v ruce
 • keramické talíře, příbory, skleničky, nůž s vývrtkou jsou uchyceny poutky – při transportu zůstane nádobí na svém místě
 • odklopné víko přichycené na řetízky zajistí dokonalý přehled při otevření piknikového koše –
 • veškeré vybavení přichyceno na víku – vnitřní prostor tak zůstává volný pro uložení nachystaných potravin na piknik
 • esteticky velmi zdařilý
 • pleteno z přírodního materiálu – vrbové proutí aneb s přírodou do přírody
Jak soutěžit
 • Do komentáře napište svůj email
 • Staňte se fanoušky ehopu Vingo na facebooku (klik)
 • Držte si palce
14. června vylosuji jednoho z vás, který tento krásný kousek dostane.

Zapojením do soutěže dáváte souhlas eshopu Vingo k zasílání novinek. Děkujeme.

Read More
Loading

Registrace

Vyberte seznam(y):

Buďte s námi

Doporučujeme