Uvažujete o tom, kam vyrazit stmelit firemní tým a posílit jeho spolupráci? Populární volbou je teambuilding na jižní Moravě na Hájence Břeclav. Máte na výběr z několika různých tematických programů. Kromě nich si můžete užít také lanový park, obří houpačku Big Swing nebo si objednat skvělý catering. Teambuildingová akce zaměstnance zaručeně pobaví, zvedne jim náladu a hlavně zefektivní týmovou spolupráci.

Ať už potřebujete utužit již existující kolektiv, nebo chcete, aby nový kolega či nadřízený do kolektivu rychleji zapadl, teambuildingové programy Hájenka Břeclav jsou na to speciálně připravené. Na výběr je hned z několik různých témat. Dva z nich si představíme.

Programy teambuildingu na jižní Moravě

Pevnost Boyard

Program je inspirován slavnou stejnojmennou televizní soutěží. Budete sbírat klíče, luštit hádanky a v případě úspěchu získáte poklad. Jako první se rozdělíte do dvou týmů a budete soutěžit ve speciálně připravených úkolech. Čeká vás dobrodružství, napětí a hlavně zábava. Odvážíte se ochutnat smaženého moučného červa? Budete se bát v podzemních chodbách a sklepeních Lichtenštejnské hájovny z 18. století? Dokážete zodpovědět všechny záludné otázky otce Furyho? Kromě spolupráce si vyzkoušíte, jak zvládáte přijmout porážku nebo jak unesete tlak, když na vás závisí osud celého týmu.

Kdo přežije

V divočině, uprostřed pralesa nebo na opuštěném ostrově přežije jen ta nejsilnější skupina. Je váš kolektiv takový? Zjistěte to v teambuildingové hře Kdo přežije. Napněte síly, zažijte dobrodružství a hlavně překonejte všechny nástrahy a úkoly. Program vás provede po krásném prostředí valtického lesa a některé překážky otestují vaše schopnosti i v lanovém centru. Zjistíte, zda se dokážete rychle rozhodnout a zlepšíte týmovou spolupráci.

A pokud vám pouze teambuildingový program nestačí a chcete vyzkoušet i další zábavné aktivity, můžete si přiobjednat vstup do lanového centra, zhoupnutí se na 16 metrové houpačce Big Swing, lekci lukostřelby nebo řízenou degustaci vín se sommelierem. Ubytovat se můžete přímo v areálu Hájenky, nebo v některém penzionu či hotelu v okolí.

Všechny programy probíhají v areálu rodinného parku Hájenka. Připravují je a následně zodpovídají za hladký chod instruktoři lanového parku Hájenka a instruktoři se vzděláním v zážitkové pedagogice. Máte tak jistotu, že všechno proběhne hladce.