Na blogu Nordic Passion u Marcely se teď před Vánocemi rozjela další blogová výměna. Nápad udělat si s někým šikovným navzájem radost vlastnoručně vyrobeným dárkem mi přišel moc sympatický, hlásit se mohli blogeři i neblogující, a protože jsem tu minulou výměnu na jaře nějak prošvihla, do téhle jsem se přihlásila včas. :)) 

Díky výměně jsem poznala Zuzku Morkusovou, která mi byla vylosována do dvojice a která má blog U Morkusovic, krásný domeček na Vysočině, který si sami celý zrekonstruovali, a doma keramickou dílnu. U Zuzky jsem obdivovala, jak si na zahradě postavili stylový skleník nebo vyrobili tenhle stojan na sušení prádla. Zuzka je moc šikovná, určitě k ní mrkněte a nebo rovnou zajeďte do Stařeče na jarmark! 
A teď už k dárečku. Musím říct, že se mi Zuzka úplně trefila do noty. Dostala jsem bílou mýdlenku s krajkovým vzorem s voňavým mýdlem, roztomilé PFko a bílé keramické ozdobičky. Bílou já můžu. :)) Zuzi, moc děkuji!

Já jsem na oplátku Zuzce poslala plstěné psaníčko, náramky a pohlednice. Tak snad se jí dárek líbil. Pokud byste něco z toho taky chtěli, mrkněte ke mně na fler nebo mi napište. ;))

Jsem moc zvědavá, čím se obdarovaly ostatní dvojice! :))


Mějte se krásně a hlavně přeji poklidné vánoční přípravy! Evi

//foto moje ©gathermoments