Plánujete instalaci domácí čistírny odpadních vod (ČOV) a nevíte, kde začít? Nebojte se, jsme tu pro vás! Na COVBEZURADU.CZ vám nabízíme širokou škálu služeb v oblasti vodohospodářství. A co je nejlepší na tom všem? Všechno zařídíme za vás od začátku až do konce!

Proč zvolit právě nás?

Naše služby jsou komplexní. Od vytvoření projektové dokumentace, přes získání hydrogeologického posudku až po zajištění stavebního povolení, vše máte v jednom balíčku. Díky našemu servisu si můžete ušetřit až 30 hodin práce a tři dny dovolené. S více než 1500 realizovanými projekty a 99% spokojeností našich zákazníků jsme profesionálové, na které se můžete spolehnout. A pokud si nejste jisti, kde začít, nabízíme bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Naše služby pokrývají širokou škálu potřeb, od ČOV s napojením na veřejnou kanalizaci, přes ČOV se vsakem až po ČOV s retenční nádrží. Všechno děláme rychle a kvalitně.

Co o nás říkají naši klienti?

Lenka Slavíková nám napsala: „Skvělý tým s profesionálním přístupem. Díky nim máme doma perfektní čistírnu.“ A Martin Chromy dodal: „Vše proběhlo hladce od začátku až do konce. Doporučuji!“
A to je jen špička ledovce. Máme mnoho dalších pozitivních recenzí, které si můžete přečíst na Google.

Jaká je cena našich služeb?

Základní projektová dokumentace ČOV začíná na 11 990 Kč (včetně DPH). Pokud hledáte komplexní řešení, nabízíme balíček „ČOV bez úřadů“ za 21 980 Kč (včetně DPH), kde za vás zařídíme vše potřebné.

Máte zájem?

Kontaktujte nás a začněte svůj projekt s těmi nejlepšími v oboru! COVBEZURADU.CZ je poháněno společností ZAKRA s.r.o., vaším důvěryhodným partnerem v oblasti vodohospodářství.