Když jsem dostala nabídku z eshopu Bellarose, abych se zúčastnila jejich soutěže o nejlepší styling vázy Kähler, byla jsem nadšená. A to jsem ještě netušila, jaká kráska mi domů dorazí! Už když jsem vázu Hammershøi značky Kähler z eshopu Bellarose vybalovala z krabice, tak mě překvapila svojí velikostí, výška 25 cm a šířka 20 cm se opravdu neztratí. Já mám tu svojí v barvě mint, což je pro naši domácnost barva trochu nezvyklá, ale už delší dobu koketuji s tím, že by se nějaké barvičky u nás mohly objevit, tak myslím, že to bude pěkný základ. 

Protože je to opravdu výrazný solitér, chtěla jsem ji doplnit jen jednoduchou luční kyticí. Nakonec jsem na zahradě narazila na zrovna kvetoucí křen a nikdy bych neřekla, že nám doma nadělá tolik parády. A protože jedno z mála fotogenických míst je u nás to v zimní zahradě, postavila jsem vázu před stěnu z pohledového betonu A zdá se mi, že se krásně doplňují…co myslíte? Tak uvidíme, jak se fotky budou líbit porotě. :))


SOUTĚŽ!

Soutěž je totiž tentokrát jak pro Vás, tak i pro mě! 24. května vybere odborná porota z týmu Bellarose a majitelky Martiny vítězný styling, jehož autorka poté vylosuje jednoho vítěze z řad svých čtenářů, který získá poukaz na 1000Kč. Pokud byste tento poukaz rádi získali, napište mi pod článek komentář, s jakým doplňkem z eshopu Bellarose byste si doma vykouzlili krásnou atmosféru. Mají v nabídce něco, po čem už dlouho toužíte? A pokud budete komentovat víc blogů, máte větší šanci vyhrát. Další soutěžní příspěvky jsem našla na blogu Lucky NestoMode de Boulangerie, na další jsem zatím nenarazila, ale můžete mi dát vědět, kdo se ještě účastní a kdo je váš favorit!

Kdybyste si ale radost chtěli udělat rovnou, mám pro vás všechny slevu 20% do eshopu Bellarose, která platí do neděle 3.6.2018. Při nákupu stačí zadat kód GATHERMOMENTS.
Mějte se krásně a já držím palce vám i sobě! :)) Evi

//foto moje ©gathermoments