Přeji Vám hezkou neděli.

Během tohoto prodlouženého víkendu jsme zajeli k mým rodičům. Kdo sleduje IG a mé instastories, ví. Bylo tam nádherně jako vždy. Přálo nám počasí, což mé dojmy vždy umocní. Honzík si vylezl cvičně až na vrchol sjezdovky a dolů jel po zadnici, protože tam sněhu bylo ještě dost a jelo to hezky svižně, i mně po botách. Já si zašla na březové větvičky, ulovila jsem i pár kočiček, ale už nebyly moc pěkné.

 

 

 

Zvládla jsem i zahradnictví, kde jsem koupila jen pár primulí a jednu nádherně zabarvenou hortenzii a nevěstin závoj. Chtěla jsem pracovat na zahradě, ale nakonec jsme vyrazili na výlet, ke kterému se tady určitě vrátím. Doma to podle toho vypadá, takže dnes je plán jasný a snad se od něj neodchýlím:-).

Pekla jsem mazanec, nechtělo se mi, ale pak jsem se do něj dala. Dělala jsem tradičně v pekárně a tradičně se mi nepovedl. Místo mazance máme slušnou zarážku na dveře nebo třeba těžítko, případně kámen. Nenakynul. To samé se mi stalo s  vánočkou. Kde asi bude chyba? Příště zkouším zásadně ručně – bez pekárny.

Mám obarvených prvních šest vajíček – v kurkumě. Skořápka byla světlá, takže žlutá hezky chytla.

 

 

 

A to je z mé velikonoční inspirace asi vše. Pokud by vás zajímalo více nápadů, jukněte třeba na stránky Svět oken, kde je hned několik nápadů od více blogerek pohromadě.

Přeji Vám poklidné Velikonoce.