Vzpomínáte si na éru slevových portálů? Vyrostly jako houby po dešti, každý den byla nová nabídka, samozřejmě velmi výhodná. Některé nabídky byly duplicitní a některé s exkluzivitou pro daný portál. Pokud jste neměli v merku všechny portály, leckdy vám zajímavá nabídka mohla uniknout. Tak se (opět jako houby po dešti) vyrojily agregátory. Tam jste nalezli nabídky většiny slevových portálů, pěkně pohromadě. Mohli jste si vyfiltrovat oblast (cestování, krása, zboží) a porovnat cenové nabídky. Nic zajímavé.

Zajímavější je stejný princip, ale v oblasti nábytku a dekorací. Vzít zajímavé eshopy a nabídnout vám kompletní přehled, napříč kategoriemi. A věřte mi, že cena totožného kusu se může lišit i o několik stovek. Tak proč utrácet víc, když nemusíte? Agregátorů je více, ale já chodím na Favi.cz. Už jsem si ho tak zažila, že vím kam kliknout, kde hledat.

Chtěla bych nový koberec do obýváku. Koupit si bílý, huňatý, nebyl úplně ideální nápad. Je z něj totiž šedá sešlapanina a ani vyčištění nepomohlo. Tak si hledám ten svůj ideál. Stáhla jsem si Favi aplikaci, abych mohla brouzdat po produktech i ve chvílích, kdy Ema snídá, svačí, obědvá, svačí, večeří, večeří, večeří, snídá… Nemůžu brouzdat po obchodech, odreagovávám se brouzdáním po produktech. Ty nejhezčí si v aplikaci osrdíčkuji a pokud mi nedají spát, přes notebook si svoje srdcovky zobrazím a koupím. A ten koberec už jsem našla. Viděli jste novou nabídku Tchiba?

Výhodné nákupy nábytku a dekorací