je to tu! Máme dvojice:-).

Losoval můj syn. Předem jsme se dohodly s Martinou, že pokud bude lichý počet účastnic, Martina se výměny ujme, i když bude měnit 2x. A celkový počet lichý byl, tak se nedivte, že jméno Decor Blanc tam figuruje opakovaně.

Výměna – dvojice

Výměna – dvojice

Připomínám, že jsme současně losovali ze zájemkyň na obou blozích – Nordic Passion i Decor Blanc. Tak se hledejte. Pokud byste se náhodou nenašly, dejte určitě vědět co nejdříve!!!

Jména kurzívou jsou účastnice hlásící se z mého blogu – jen pro snazší orientaci.

 1. Martina Puchingerová  – Helenka D.
 2. Radka  – Mon Café Blog
 3. Anička – Decor Blanc
 4. Kateřina – Monika
 5. Morkušovic – Ondruchová Katka
 6. Marcela c.ram… – Mánička
 7. Veronika P. – Nordic Passion
 8. Věrka – Stáňa
 9. Ivanka za městem… – Johane
 10. Dáša – Majka
 11. Jitka Svobodová – Dekoraté – amatér
 12. Andrea – Hejdučka – Deer Meadow
 13. Danka 3+1 – Ivana knoflík
 14. Jana Zakova – Lucie Jandlová
 15. bylucilo  Lucie – Rablová R.
 16. Letitia – Romana
 17. Monika S. – Decor Blanc

A jak dál?

Během dneška byste od nás měly obdržet maily s kontaktem na tu druhou ve dvojici. Pak už je to na vás. Vyměňte si adresy, dohodněte se a udělejte si radost:-). (Pokud by se tak nestalo, dejte vědět, mohla jsem se překlepnout a mail nedorazil.) My se budeme těšit na fotky. Vy, co jste se hlásily u Martiny, posílejte své fotky k ní. (Ti, co nemají své blogy.)Vy, co jste se hlásily zde, zase mně na info@nordicpassion.cz. Propůjčím vám svůj blog k prezentaci dárků. Zkuste si věci vyměnit během 10 dní, ale pokud vám do toho něco vleze, svět se nezboří.

On některých z vás mail nemám. Prosím Lucku – by Lucilo, Moniku S. a Dášu, pošlete mi na mail kontakt, ať ho můžu poslat vašim partnerkám:-).

Budu ráda, pokud budete posílat i informaci o tom, že u vás na blogu je článek o výměně. Ráda na něj upozorním i tady:-).

A ještě pár šeříkových fotek.

Výměna – dvojice

Výměna – dvojice

Výměna – dvojice

Mějte se krásně. Ještě jednou děkuji za účast v tomto pilotním díle a budete-li chtít, můžeme to někdy zopakovat. Já osobně se moc těším na fotky a články:-). A hlavně na Verču, které budu dělat radost já:-).

Výměna – dvojice