Pod stromečkem bylo jako obvykle plno. Ale když se dárky rozbalily a vyndaly z krabic, z kup byly najednou kupičky. A já jsem vlastně ráda. Nejsem zastáncem jednoho jediného dárku, to říkám upřímně, zároveň ale nechci, aby naše děti dostaly vše, co si přejí. Už když píšeme dopis Ježíškovi a já vidím, že seznam je dlouhý, zdůrazňuji, že si Ježíšek určitě vybere a nepřinese vše.

Honzík dostal nejvíce Lega, ale nejen on, i manžel:-). Baví ho to i v jeho věku, takže dostal Lego technic. Hádejte, jak vypadaly dny po tom Štědrém:-). Staví se tu dodnes a z mnou slavnostně prostřeného stolu je sklad Lego kostiček.

Barunka má období Elzy a Sophie, takže dárky byly v tomto duchu – šaty, Lego, panenka. Mnou šitá andělka žádné terno, ale neva:-).

Děti dostaly i knížky a hru Z pohádky do pohádky. Honzík už je ve věku, kdy ho to baví. Právě tuhle hru jsme hrávaly jako malé děti, ale u sousedů , my ji nikdy neměli a mně se tak líbila. Vykompenzovala jsem si to tedy alespoň u svých dětí. Pokud chcete děti na dlouho zabavit, kupte jim tuto hru, pozvěte celou ulici a nechte je hrát:-), než všichni dokončí, potrvá to určitě hodiny:-).

Dárky

I já byla moc mile překvapená. Toužila jsem po hodinkách, takže jsem tak nějak doufala a tušila, že bych je tam mohla najít, ale že budou hned troje, to by mě ani ve snu nenapadlo:-).  Ne že bych nebyla skromná, jenže  já během adventu změnila volbu ze stříbrných na černé, ale stříbrné už byly objednané. No a ty třetí mi chtěl zase koupit manžel, mají všelijaké technické funkce:-). Nechyběly ani měkké dárky. Tohle můj muž umí, jsem za to moc ráda. Já si sama vybrala světýlka – žárovky.

Dárky

 

Dárky

 

Dárky

 

Dárky

 

Dárky

 

Dárky

Bylo to moc fajn. Honzík stále děkoval Ježíškovi, upřímně se radoval a tulil k dárkům, Barunka až tak neaplaudovala, tak třeba za rok:-).

Mějte prima den.

Dárky