ale super hrací koutek!

Protože naše malinká odmítá i spaní v postýlce, dokážu si představit její výraz, kdybych ji chtěla zavřít v pokoji. My třeba nemáme ani dveře do ložnice, tak má Emi dost velký rozlet pro své objevování. A až bude podkroví, stejně svůj pokoj mít nebude. Místo tří menších místností, budeme mít dvě velké. Jedna ložnice pro bráchu a jedna ložnice pro nás tři, kde plánuji udělat pro Emu její koutek. Zatím má koutek jen hrací a ráda v něm sedává. Ovšem černobílé a nyní moderní scandi nečekejte. Vybírám líbivé hračky, většinou dřevěné. S motivy, které mi připadají krásné a na které Emi prstíčkem ukazuje a říká pípí (jakože ptáček) nebo bambam (jakože haf haf). Komoda je super úlovek za 50 Kč a v košících si Ema dělá svůj systém. Většinou se objeví s kousky oblečení, které si vyskládá na sebe. Na ramena, na hlavu. Pak nevidí na cestu a loví zajíce.

Protože vím jak to dopadá, bráchovi táhne na 13, chci si ty úžasné dětské chvilky co nejvíc užít. A zavřít ji do pokoje, to bych si je moc neužila. Ema je na tom stejně a podle kopanců do žeber (mých) a prstíčky v očích, uších (zase mých) si je užívá taky. Já ji na oplátku v noci stále přikrývám a držím za ruku. Protože tak rychle roste a jednou z toho budou pouze vzpomínky…

A jestli jste dočetli až sem, mám pro vás tip na krásné papírové pytle pro všechny milovníky urban jungle. Jsem nadšená. Dnes jsem se objevila parádní kousky na Tchibo v kolekci úklidu. Hned je vidím jako super obaly na květináče. Takže beru rovnou dvoje. A taky kreativní sadu papírů, ze kterých si udělám obrazovou stěnu do obýváku s motivy pokojovek. To se ti povedlo, Tchibo.

Krásné úterý všem, M.