Čerstvé květiny v krásné váze jsou jednoznačně něčím, co dokáže domov okamžitě povznést. Dřív mi té pomíjivé krásy bylo trochu líto a květiny jsem domů moc nekupovala. Faktem je, že pěkná atmosféra potěší nejen oko, ale i duši. Já miluji náš domov a baví mě vytvářet krásné prostředí.
Vždy jsem byla sběratelka svícnů a hrnků, ale paradoxně mi chyběla pořádná váza. Pugety dostávám obecně docela málo, ale když už se to někdy stalo, neměla jsem je kam dát. Pak jsem si konečně udělala radost první vázou dánské značky Kähler. Ideální velikost kolem 20cm se hodila pro běžné použití, ale zase už ne pro ty větší kytice.
Teď se mi do ruky dostal nový kousek z milovaného eshopu Bellarose. Rýhovanou vázu Hammershoi jsem vídala ve stylových domovech napříč Instagramem, je krásná i na produktových fotkách, ale naživo mě definitivně dostala. Možná je to i tou velikostí (20x25cm), protože působí opravdu pompézně, ale zároveň jednoduše a elegantně. Je nádherně zpracovaná a je to naprosto nadčasová záležitost. Pořád poutá mou pozornost. Bílá klasika je sázka na jistotu, bude se hodit do každého domova, ale já se zamilovala do té pastelové růžové, kterou jsem měla možnost v rámci bloggerské soutěže nafotit.
Ve váze jsem okamžitě viděla zahradní, velkokvěté růže. Jistě by jí slušely i pivoňky nebo hortenzie. Strohý nordic styl u mě už nějakou dobu ustupuje a čím dál víc obdivuji elegantní styl bydlení a prvky jako mramor, bílé dřevěné obložení a podobně. Tak bych chtěla jednou bydlet. A tuhle vázu tam přesně vidím.

Snad se vám bude můj soutěžní styling líbit.

Soutěž pro mě i pro vás!

Ale atmosféru netvoří jen květiny ve váze. Pokud byste si se mnou chtěli zasoutěžit, napište mi komentář, s jakým doplňkem z eshopu Bellarose byste si doma vykouzlili krásnou atmosféru právě vy. Je něco, po čem toužíte? Nezapomeňte na sebe nějakým způsobem zanechat kontakt (samozřejmě ho zveřejňujete na vlastní nebezpečí:)). 

Odborná porota z Bellarose vyhlásí 24.5. vítězný styling, jehož autorka poté může vylosovat i jednoho výherce z řad svých čtenářů. Když tedy se stylingem zvítězím já, může vyhrát i jeden/jedna z vás. Vítězný komentář získá poukaz na 1000Kč. Tak si držme palce!
Pro všechny je tu pak příjemná sleva 20%, která platí do neděle 3.6.2018. Stačí zadat kód “NESTO”.

L.